Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane
Programovatelný časovač


Pro úsporu energie v domácnosti se můžeme rozhodnout pro programovatelné časovače: stačí nastavit čas, kdy má zařízení zapínat a vypínat vytápění.


Jak časovač funguje?


Provoz programovatelných časovačů je mimořádně jednoduchý. Po naprogramování zapně časovač ve stanoveném čase připojený vytápěcí systém. Konfigurace a připojení k vytápěcímu systému je velmi podobné. Bez ohledu na typ programovatelného časovače stačí nastavit zvolený čas a zařízenívypne instalaci v konkrétním čase. Podle modelu je možné časovač ovládat elektronicky pomocí LCD obrazovky a tlačítek nebo ručně pomocí knoflíku.


Časovač je možné programovat ve dvou režimech:


• Týdně (5+2) – nejlépe se využije, když jsou členové domácnosti přes týden (pondělí až pátek) pryč (škola, práce) a během víkendů zůstávají spolu doma.
• Denně – v tomto režimu je činnost časovače nastavená na 24-hodinový cyklus. Přes den se vytápění spustí třikrát, např. na 2 hodiny v 6:00, v 16:00 a veer ve 20:00.


Některé modely časovačů je možné programovat oběma výše uvedenými způsoby.


Funkce programovatelného časovače SALUS Controls


Naše programovatelné časovače se používají na nastavení času a řízení elektrických zařízení v domácích nebo průmyslových automatizačních systémech (čerpadl, osvětlení atd.). Pracují podle individuálního časového programu nastaveného uživatelem.


Časovač zapíná a vypíná vybrané zařízení nebo elektrický obvod v cyklech (denně, týdně s funkcí 5+2), kde můžeme definovat až tři časové programy s přesností na minutu.


V tomto zařízení se letní a zimní čas mění manuálně nebo automaticky. Časový programátor je vybaven funkcí výběru časového pásma. Díky tomu je čas změny plně kompatibilní s místním časem.

Kontakt
Začít spolupracovat

Kontakt


+42 054 921 59 38


Technická podpora

technik@salus-controls.cz

obchod@thermo-control.cz

  MontážníkUživatelDeveloper
  Salus

  Distributor SALUS Controls:
  Thermo-control CZ s.r.o.

  A1 PARK Lelekovice
  Hlavní 683/104
  664 31 Lelekovice
  IČO: 28302001
  DIČ: CZ28302001
  Firma je vedená u KOS Brno, oddíl C, vložka 59785
  Telefon: +420 549 215 938
  Mobil: +420 775 054 509
  E-mail: obchod@thermo-control.cz

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio