Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane
Bezdrátové regulátory teploty


Zveme vás, aby jste se seznámili s bezdrátovými termostaty SALUS Controls. Termostaty jsou ideální volbou pro zákazníky, kteří ocení moderní technologie a pohodlí. Pokojový regulátor pro ÚK poskytují dokonalý teplotní komfort.

Bezdrátový termostat SALUS Controls umožňuje jednoduchou regulaci teploty v jednotlivých místnostech v domácnosti či v kancelářských prostorech.


Co poskytuje bezdrátový regulátor teploty?


Termostat umožňuje ovládat vytápění (regulátory z řady SALUS Smart Home i prostřednictvím internetu) a nabízí širokou škálu funkcí pro vaše pohodlí a úsporu energie. Všechny bezdrátové regulátory jsou vyrobené z komponentů nejvyšší kvality, co zaručuje jejich bezporuchové a spolehlivé fungování. Nabízíme vám pokojové regulátory, které jsou určené na řízení podlahového i radiátorového vytápění. Zařízení jsou určené do bytových, kancelářských či komerčních prostorů. Bezdrátový regulátor teploty se jednodušše používá, bez potřeby složité instalace.


Prečo sa elektronický regulátor teploty oplatí používať vo všetkých miestnostiach?


Pretože je to nákladovo najefektívnejšie riešenie. Ak sú vo všetkých miestnostiach, teda vo všetkých vykurovacích zónach (spálňa, pracovňa, obývacia izba…), nainštalované elektronické bezdrôtové regulátory teploty (napr. Quantum SQ610RF), potom je možné všade nastaviť teplotu individuálne.


Regulátory teploty v nabídce SALUS Controls


Společnost SALUS Controls se specializuje na moderní řídící technologie a poskytuje zákazníkům spolehlivé řešení pro inteligentní automatizaci budov. Našim zákazníkům nabízíme bezdrátové elektronické regulátory teploty, které splňují nejvyšší požadavky na funkčnost, design a jednoduchou instalaci. Doporučujeme:


• ovladače (regulátory teploty) s dotykovým ovládáním, které mají moderní displeje a velké podsvícenné LCD obrazovky, ale také:
• tradiční regulátory teploty s tlačítkem, které se velmi jednoduše ovládají
• nástěnné nebo samostatně stojící regulátory teploty
• zařízení pracující na frekvenci 868 MHz, které zaručuje stabilní signál odolný proti rušení.

Regulátory teploty SALUS Controls mají: velký dosah, široký rozsah regulace teploty, různé režimy na výběr – v závislosti od zvoleného modelu.


Objednejte si moderní regulátor teploty


Všechny regulátory teploty SALUS Controls zabezpečují rychlou komunikaci s kotlem. Naše termostaty, určené na regulaci vytápění, jsou zárukou kvality na dlouhé roky. Zveme vás, aby jste se seznámili s naší nabídkou.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo pochybností ve všech fázích používání produktů, kontaktujte prosím technickou podporu společnosti SALUS Controls. Součástí naše distribuční sítě je mnoho míst na celém území. Na podstránkách jednotlivých produktů si můžete zkontrolovat dostupnost produktu u vašeho distributora.

Kontakt
Začít spolupracovat

Kontakt


+42 054 921 59 38


Technická podpora

technik@salus-controls.cz

obchod@thermo-control.cz

  MontážníkUživatelDeveloper
  Salus

  Distributor SALUS Controls:
  Thermo-control CZ s.r.o.

  A1 PARK Lelekovice
  Hlavní 683/104
  664 31 Lelekovice
  IČO: 28302001
  DIČ: CZ28302001
  Firma je vedená u KOS Brno, oddíl C, vložka 59785
  Telefon: +420 549 215 938
  Mobil: +420 775 054 509
  E-mail: obchod@thermo-control.cz

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio