|_|Zjistěte více informací o našem novém produktu!;;https://salus-controls.cz/2021/03/19/novinka-dokovaci-stanice-pro-sq610rf-a-wq610rf/;;NOVINKA! Dokovací stanice pro SQ610RF a WQ610RF;;

Zjistěte více informací o našem novém produktu! Nyní můžete nabíjet termostaty SQ610RF a WQ610RF pomocí moderní dokovací stanice! K čemu slouží dokovací stanice? Umožňuje vám pohodlně nabíjet baterie obou modelů bezdrátových termostatů SQ610RF a WQ610RF pomocí USB portu.

Co naleznete v balení?

Naše dokovací stanice se vyznačuje praktickým ovládáním a moderním minimalistickým designem.

;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2021/03/CDEU.jpg;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2021/03/x-1024x642-1.png;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2021/03/fffff-1024x277-1.jpg|_|Někteří z vás by určitě rádi regulovaliteplotu svých interiérů pomocí jediného univerzálního zařízení.;;https://salus-controls.cz/2021/07/16/fan-coil-vlastnosti-a-typy/;;FAN COIL – vlastnosti a typy;;

Vzhledem k současné klimatické situaci jsou teplotyv Evropě v letních měsícíchtéměř tropické. Někteří z vás by určitě rádi regulovaliteplotu svých interiérů pomocí jediného univerzálního zařízení. Regulovat teplotu znamená udržovatvhodné teplotní podmínky vzduchu bez ohledu na počasí a roční období (což v praxi znamená: ovládání topných nebo chladicích systémů). V takové situaci stojí za zvážení instalace jednotky FAN COIL.

Tento článek vám odpoví na otázky:

 1. Co to jsou fancoilové jednotky?
 2. Jaké jsou jejich výhody?
 3. Jaké typy fancoilových jednotek existují?
 4. Jak zvýšit efektivitu jejich práce?

Co jsou fancoilové jednotky?

Fancoil jednotky jsou topná a chladicí zařízení, jejichž úkolem je udržovat optimální teplotu v místnosti. Jak fungují? Jednoduše řečeno, na principu výměny tepla s okolním prostředím pomocí ventilátorů. Jedná se o praktické, běžné řešení používané ve veřejných budovách. Fancoil ohřívá, ochlazuje nebo ohřívá a ochlazuje interiér. Topným a chladicím médiem je zde voda.

Jednotky fancoil se obvykle používají ve velkých budovách (kancelářské budovy, sály, kinosály), ale je možné je rovněž instalovat do soukromých domů pro pohodlí domácnosti. Základem je hydraulicky správně připravený chladicí systém.

Výhody použití fancoilových jednotek

Jaké typy fancoilových jednotek existují?

Jednotky fancoil: rozdělení podle konstrukce

 1. 2trubkové a 4trubkové
 2. Ventilátor nebo indukční provoz

2trubkovýfancoil má pouze jeden výměník tepla / chladu, takže v závislosti na potřebách a době sezóny - buď ohřívá, nebo chladí (vyžaduje přechod z chlazení na vytápění a z vytápění na chlazení).

4trubkový fancoil je jednotka se dvěma výměníky (oddělenými pro vytápění a chlazení), které mohou pracovat současně v obou režimech.

Fancoil se běžně používá pro ovládání ventilátorů (k vynucení cirkulace vzduchu). Na druhou stranu, indukční fancoily nemají ventilátor, ale využívají sílu indukce externího vzduchu. Vzduch je nasáván, směrován do výměníku, ohříván / ochlazován a poté vyfukován do místnosti.

Jednotky fancoil: rozdělení podle způsobu instalace

 1. Pod podlahou: zabudováno do speciálního krytu uvnitř podlahy
 2. Montováno na strop: v závislosti na variantě, namontováno horizontálně nebo vertikálně
 3. Kazetová instalace: nejpopulárnější varianta, namontovaná na podhledu
 4. Nástěnné: určené k umístění na zeď

Celkově lze říci, že většina fancoilových jednotek dostupných na trhu nabízí: snadnou instalaci, snadný přístup a ekonomický, efektivní provoz v komerčních, servisních a obytných prostorách. Jejich funkčnost však lze znásobit.

Jednotky fancoil mohou pracovat ještě efektivněji

Jak? Pomocí moderního automatického ovládání. Správně zvolený řídicí systém může zabránit přehřátí nebo podchlazení interiéru.
Pokud jde o ovládání fancoil, SALUS Controls nabízí multifunkční pokojový ovladač určený k ovládání 2trubkových nebo 2trubkových fancoil jednotek: zařízení FC600.

Proč FC600?

Uživatelé fancoilových jednotek mohou zaznamenat zvýšený tepelný komfort díky přesnosti ovládání nabízené ovladačem FC600. Zařízení je vybaveno řídícím algoritmem TPI. Reguluje ventilátory a ventily velmi přesným způsobem, aby dosáhl a udržoval požadovanou teplotu v místnosti. Ve 2trubkovém systému řídí výstup V1 vytápění a chlazení, ve 4trubkovém systému výstup V1 řídí vytápění a výstup V2 chlazení.

Náš termostat FC600 úspěšně ovládá podlahové fancoily nebo fancoily s vestavěnými ventilátory. Správné nastavení a konfigurace (FC600 pracuje podle časových / teplotních plánů) umožňuje použití ve velkých komerčních budovách i v kancelářích, hotelech nebo obytných prostorách. Hlavní výhodou je vylepšená regulace teploty a nepřetržité sledování parametrů vytápění / chlazení - také prostřednictvím internetu. Aby bylo možné ovládat FC600 z mobilních zařízení nebo webových prohlížečů (režim online), je nutné mít k dispozici připojení k internetu a internetovou bránu UGE600 z nabídky SALUS Controls. Online režim poskytuje okamžitý přístup k nejnovějším aktualizacím zařízení (aktualizace se provádějí automaticky).

;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2021/07/Cover4.jpg;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2021/03/fffff-1024x277-1.jpg|_|Jak senzory systému SALUS Smart Home ovlivňují bezpečnost domu a členů domácnosti?;;https://salus-controls.cz/2021/07/14/bezpecnostni-senzory-ve-vasi-domacnosti/;;Bezpečnostní senzory ve vaší domácnosti;;

Proč jsou bezpečnostní senzory tak důležité? Smart Home nebo inteligentní síť pro automatizaci budov dává uživatelům možnost přizpůsobit si domácnost podle svých potřeb. Komunikaci mezi jednotlivými zařízeními může spustit jednoduchý podnět od uživatele (např. dle scenáře OneTouch), jejich ovládání je stále pohodlnější a užitečnější. Vývoj lidské společnosti je tak rychlý, že je těžké předvídat, jaké vyspělé systémy nás budou v budoucnu doprovázet. Víme však, že komfort bydlení, ekologie a úsporné využívání energie budou stále důležitější. Smart Home díky moderním bezpečnostním senzorům také chrání dům před nežádoucími událostmi.

V článku naleznete odpovědi na otázky:

Smart Home a inteligentní ochrana

Řízení domácích funkcí pomocí smartphonů, počítačů nebo hlasových asistentů dělá náš život pohodlnější, přínos automatizace budov je však obsáhlejší.

Do této oblasti Smart Home vstoupila i značka SALUS Controls. I když hlavní myšlenka společnosti směřuje spíše na inteligentní řízení vytápění, velkou výhodou systému SALUS Smart Home je péče o bezpečnost členů domácnosti.

Instalací bezpečnostních senzorů z řady Smart Home získáte možnost bez stresu opustit domácnost (např. jít do práce nebo nakoupit) a osobu, o kterou se staráte, můžete na potřebný čas nechat samotnou doma. Scénáře OneTouch vám pomůžou. Pokud by se osoba doma necítila dobře a stiskne tlačítko alarmu, obdržíte automatickou SMS zprávu s předem stanoveným obsahem a na vzniknutou situaci tak můžete včas reagovat. Myšlenka je skvělá. A opravdu efektivní.

Poruchy a mimořádné události - před čím vás budou bezpečnostní senzory chránit?

Je důležité vědět, že kromě zjednodušení každodenních činností či optimalizace nákladů jsou inteligentní řešení skvělou ochranou proti nepříjemným náhodným událostem. Žádná technologie samozřejmě nemůže chránit člověka před všemi hrozbami, ale v mnoha situacích stojí za to se na ni spolehnout. Bezpečnostní senzory vám v tom pomohou.

Na které prvky domácí bezpečnosti se vyplatí upřít pozornost při signalizaci:

Signalizace požáru není jen detekce kouře a aktivace výstražné sirény. V systému SALUS Smart Home automaticky po detekci kouře následuje odeslání upozornění uživateli (SMS, e-mail). Podobně tomu je i v případě detekce vody (v důsledku zaplavení koupelny, kuchyně) nebo otevření dveří nebo okna. Navíc pokud vytvoříme takové pravidlo OneTouch, systém nejen pošle oznámení o úniku vody, ale pomocí zásuvky SPE600 nebo relé SR600 uzavře přívod vody a zabrání tak dalšímu poškození.

Takže pokud jste pryč a doma se stane něco alarmujícího, dostanete zprávu a prostor na potřebnou reakci. I když monitorujete svůj majetek, kamery ne vždy zachytí to, co dokážou zaznamenat senzory. Provoz některých zařízení, například ledničky nebo pračky by měl být monitorován samostatně. Nejste si po odchodu z domova jisti, zda jste zavřeli okno? Můžete to zkontrolovat na dálku pomocí aplikace SALUS Smart Home (okenní senzor). Rovněž můžete také obdržet oznámení, když je ve vaší garáži neoprávněná osoba (snímač pohybu).

Dalším užitečným bezpečnostním prvkem systému SALUS Smart Home je simulace vaší přítomnosti. Prázdný dům, díky inteligentnímu osvětlení a žaluziím, dokáže simulovat přítomnost členů domácnosti. Systém vyvolá dojem, že jste doma, čímž oklame potenciálního zloděje a ochrání dům před vloupáním. Jak? Vytvořením a aktivací harmonogramu simulace vaší přítomnosti se rozsvítía potom zhasnou světla v určených místnostech v předem stanovených časech. Při západu slunka se zatáhnou rolety a ráno se znovu otevřou.

Které bezpečnostní senzory zlepší fungování vašeho domova?

Co potřebujete k naprogramování výše uvedených scénářů? V první řadě srdce systému SALUS Smart Home – univerzální internetovou bránu UGE600 a mobilní aplikaci.

Následně to je:

Podíváme se blíže na vybraná zařízení.

Bezdrátová tlačítka SALUS Smart Home SB600, CSB600: bezdrátové aktivátory událostí. Aktivují jednu (CSB600) nebo dvě události (SB600). CSB000 (tísňové tlačítko - model s krytem) může fungovat jako výstražné tlačítko - zasláním přednastaveného oznámení.

Detektor kouře SD600: zařízení detekuje přítomnost kouře. Lze jej použít samostatně bez internetové brány UGE600 a mobilní aplikace - pouze jako součást systému SALUS Smart Home má funkci nouzového upozornění.

Čidlo úniku vody WLS600: vodotěsný senzor, který detekuje vodu na povrchu pod ním nebo na kontaktech vodičů k němu připojených. Díky spolupráci zařízení v systému SALUS Smart Homeumožňuje při zjištění úniku vody, uzavřít ventil a poslat uživateli upozornění (SMS, e-mail).

Okenní / dvěřní senzor OS600 / SW600: bezdrátové zařízení spolupracující s aplikací Smart Home. Umožňuje vám zadat do harmonogramu automatické vypnutí vytápění během větrání (otevření okna nebo dveří). Jako součást systému také umožňuje přijímat oznámení o události otevření / zavření (okna, dveře atd.).

Pohybový senzor MS600: ve spolupráci s inteligentním zásuvkou (SPE600) nebo relé (SR600) vám umožní zapnout nebo vypnout osvětlení v případě detekce pohybu.

Inteligentní zásuvka SPE600: má ochranu proti přetížení. Umožňuje vám ovládat připojená zařízení. Co jiného ještě dokáže? Zaznamenává historii spotřeby energie (v aplikaci), zvyšuje dosah sítě ZigBee a spolupracuje s Amazon ALEXA a Google Home (hlasové ovládání).

Inteligentní relé SR600: inteligentní relé pro napěťové (např. kotle, čerpadla, osvětlení) a beznapěťová zařízení (např. ovladače bran, dálkové spínací zařízení). Je možné jej použít pro zapnutí / vypnutí zařízení do maximálního zatížení 16 A. Může se instalovat do elektroinstalační krabice nebo s držákem přímo na stěnu. Inteligentní relé zvyšuje dosah sítě ZigBee. Relé by se mělo používat s univerzální bránou UGE600 a aplikací SALUS Smart Home.

Jak systém SALUS Smart Home ovlivňuje bezpečnost vaší domácnosti?

;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2021/07/cover.jpg;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2021/03/fffff-1024x277-1.jpg|_|Jak ovládat produkty SALUS Controls přes Google Home?;;https://salus-controls.cz/2021/04/22/salus-controls-a-google-home-ovladejte-svuj-domov-pomoci-rozpoznavani-hlasu/;;SALUS Controls a Google Home – ovládejte svůj domov pomocí rozpoznávání hlasu!;;

Vybrané produkty SALUS Controls fungují s Google Home. Objevte pohodlí hlasových příkazů.

Jdeme s dobou moderních technologií!

S velkou radostí vám oznamujeme, že naše vybrané produkty jsou kompatibilní s oblíbeným hlasovým asistentem Google Home. Ovládání vašeho domova hlasovými příkazy určitě není potřeba vychvalovat. Pohodlí tohoto řešení mluví za vše.

V tuto chvíli můžete prostřednictvím Google Home libovolně ovládat vybrané modely termostatů, inteligentní zásuvku SPE600, inteligentní relé SR600.

Nejprve je nutné vytvořit inteligentní domov, abyste zlepšili výkon svých každodenních povinností. Kompatibilita našich zařízení s hlasovým asistentem Google je pro naši společnost důležitým cílem.

Zobrazit více

;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2021/04/Cover2-1-1.jpg;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2021/04/gh-anim.png;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2021/04/A_tlo.jpg|_|Jak ovládat produkty SALUS Controls přes Google Home?;;https://salus-controls.cz/2021/04/22/salus-controls-a-google-home-ovladejte-hlasove-svuj-domov-pomoci-aplikace-google-home/;;SALUS Controls a Google Home – ovládejte hlasově svůj domov pomocí aplikace Google Home;;

Inteligentní domácnost – dnešní domácnost a určitě i v budoucnosti budou stále více a více vybaveny prvky tzv. umělé inteligence. A nejedná se o sci-fi roboty, ale o privátní síť domácích spotřebičů přizpůsobenou vašemu životnímu stylu. Předpokládá se, že díky umělé inteligenci je váš každodenní život pohodlnější, ekonomičtější a bezpečnější. Světově známý Google Assistant a aplikace Google Home jsou součástí této technologické revoluce, pomocí které můžete ovládat svým hlasem, např. osvětlení, termostaty, inteligentní zásuvky, venkovní či vnitřní kamery. Prostřednictvím aplikace spravujete zařízení kompatibilní s Google Home.

POZNÁMKA: Služba Google Home Voice je k dispozici na milionech zařízení od společnosti Google a dalších dodavatelů systému Android.

Zařízení SALUS Controls spolupracuje s Google Home.

Naše vybrané produkty z řady Smart Home velmi dobře spolupracují s domácím asistentem. To znamená, že rozhraní Google ovládá vybrané produkty SALUS Smart Home správně. V tuto chvíli můžete prostřednictvím Google Home ovládat následující zařízení:

•             Termostaty: SQ610, SQ610RF, VS10WRF, VS10BRF, VS20WRF, VS20BRF, HTRP-RF (50), HTRS-RF (30)

•             Čidlo teploty TS600

•             Fan coil termostat FC600

•             Inteligentní zásuvku SPE600

•             Inteligentní relé SR600

Ovládání světla pomocí hlasových příkazů má řadu výhod. V případě systému SALUS Smart Home připojeného ke Google Home můžete tyto výhody získat díky inteligentním zásuvce a relé. Konfigurace tohoto softwaru se vyplatí, protože přináší spoustu výhod, které můžete získat. Například když ležíte v posteli, můžete vypnout světla v celé budově nebo vypnout / zapnout pouze jednotlivé lampy, aniž byste vstali. Po návratu domů pozdě večer můžete zapnout osvětlení ve vybraných místnostech za sekundu. Rovněž, když přicházíte domů a máte například plné ruce, řeknete hlasový příkaz a zařízení splní váš příkaz - osvětlení s vámi bude držet krok. Taková „maličkost“ znatelně zvyšuje pohodlí vašeho života.

Velkou výhodou je také hlasové ovládání topení. Samozřejmě topný systém pracuje nejefektivněji a nejhospodárněji s využitím harmonogramu přizpůsobeným vašemu životnímu stylu, ale existují situace, kdy by mělo být nastavení dočasně změněno. Použití hlasových příkazů k tomuto účelu umožňuje rychlou reakci, aniž by to rušilo prováděné činnosti. Hlasový asistent vás také bude informovat o aktuální teplotě v dané zóně a umožní vám hlasové řízení tepla v místnostech, kde právě nejste. Důležité je, že simulace konverzace je intuitivní a přátelská ke všem členům domácnosti.

Jak ovládat produkty SALUS Controls přes Google Home?

Nejprve si musíte stáhnout Google Home (aplikace je k dispozici zdarma na Google Play a v App Store).

Dále spusťte službu SALUS Smarthome EU.

Nastavte si svůj inteligentní domov pomocí našeho systému dle následujících pokynů:

Přihlásit se:

Přidejte zařízení, která budete ovládat:

POZNÁMKA: Internetová brána UGE600 („SRDCE” systému SALUS Smart Home) a hlasový asistent Google Home nemusí být ve stejné Wi-Fi síti. Musí být však připojeni k internetu, ale mohou fungovat v samostatných sítích (např. Wi-Fi).

Hlasové ovládání vybraných produktů SALUS Controls v zásadě vyžaduje pouze:

•             stáhnout si aplikaci Google Home,

•             spustit službu Salus SmartHome EU

•             přihlásit se ke svému účtu Google Home, abyste připojili svá zařízení.

;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2021/04/Cover2-1-1.jpg;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2021/04/A_tlo.jpg|_|Moderní ultratenký termostat WQ610 / WQ610RF s možností komunikace OpenTherm je již v prodeji.;;https://salus-controls.cz/2020/08/28/wq610-wq610rf-nowosc-w-ofercie/;;WQ610 // WQ610RF – novinka v nabídce!;;

Moderní ultratenký termostat WQ610 / WQ610RF s možností komunikace OpenTherm je již v prodeji.

Ovládání je možné dvěma způsoby:
 1. Sepnutím kontaktů ve vytápěcím zařízení, které disponuje vstupem na připojení termostatu ZAP / VYP.
 2. Modulací výkonu kotle prostřednictvím komunikačního protokolu OpenTherm (OT + 4.0).
Co OpenTherm umožňuje:
Zjistěte více informací a vyberte ten správný termostat pro vaši domácnost.

WQ610

WQ610RF

;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2020/08/image_2021_02_03T12_26_43_004Z.png;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2020/08/Bez-nazwy-1.png;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2020/08/2-scaled.jpg|_|S radostí vám oznamujeme, že jsme spustili novou stránku SALUS Smart Home, která vám přiblíží inteligentní řízení domácností SALUS Controls.;;https://salus-controls.cz/2020/08/28/odwiedz-strone-internetowa-salus-smart-home/;;Navštivte internetovou stránku SALUS Smart Home;;

S radostí vám oznamujeme, že jsme spustili novou stránku SALUS Smart Home, která vám přiblíží inteligentní řízení domácností SALUS Controls.
Systém SALUS Smart Home přizpůsobuje funkce domu potřebám jeho obyvatelům.
Jak?
Produkty z tohoto systému poskytují kontrolu a regulaci teploty v jednotlivých místnostech. Umožňují ovládat osvětlení, rolety a řídit činnost domácích spotřebičů prostřednictvím pravidel OneTouch nebo dálkově – prostřednictvím internetu.
Co je „srdcem“ systému SALUS Smart Home? Kde si můžete stáhnout potřebnou mobilní aplikaci? Jak vylepšit funkčnost a zabezpečení vašeho domova?
Odpověď na tyto otázky naleznete na: www.salus-smarthome.cz

;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2020/08/wejdz-na-sh_v1-scaled.jpg;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2020/08/kwadrat-komp.png;;|_|Díky multifunkčnímu regulátoru Quantum zdokonalíte řízení vytápění na nejvyšší úroveň pohodlí a komfortu.;;https://salus-controls.cz/2020/08/28/quantum-czy-znasz-juz-nasz-flagowy-regulator-temperatury-2/;;Quantum – znáte už náš regulátor teploty?;;

Oblast inteligentních domů Smart Home se neustále rozvíjí. Stojí na základech: bezpečnost, pohodlí a ekologie. Nezapomenutelný je také atraktivní design produktů, který dokonale ladí s moderním interiérem. Abychom splnili všechny vaše očekávání, navrhli jsme jedinečný model – regulátor teploty Quantum.

V následujícím článku se dočtete:

Quantum v inteligentní domácnosti

Co potřebujete k ideálnímu nastavení teploty ve vaší domácnosti? Důmyslné a spolehlivé zařízení. Rozhodněte se proto pro důvěryhodnou značku a pro vybavení, které vyhovuje vašim potřebám.

Hledáte ekonomickou, standartní nebo prémiovou verzi? V nabídce SALUS Controls naleznete všechno možnosti.

Nyní si však povíme něco o špičkovém produktu, který je pýchou společnosti SALUS Controls, o multifunkčním regulátoru teploty Quantum.

Dostupné varianty:


a. SQ610 model – podomítkový, napájení 230V
b. SQ610RF model – nástěnný, napájení z baterie

Výhody

Inovativní produkt SALUS Controls se zabudovaným čidlem vlhkosti se vyznačuje jednoduchostí ovládání a instalace, která je možná v každé části budovy. Nezáleží na tom, zda stavíte svůj nový vysněný domov nebo rekonstruujete starší nemovitost. Instalace regulátoru už nemůže být rychlejší a menu intuitivnější.

Quantum je elegantní a ultratenký (má hloubku pouze 10 mm v případě drátového připojení a 11 mm v bezdrátové verzi). Podsvícená obrazovka ulehčuje programování a čtení údajů. Schopnost vytvářet si vlastní pracovní plány, vám pomáhá přizpůsobit zařízení tak, aby plně vyhovovalo vašim potřebám. Funkce TEPLÁ PODLAHA vám umožní udržovat příjemnou teplotu podlahy bez ohledu na aktivní vytápěcí program. Například, když nepotřebujete vyhřát místnost, ale chcete pouze chodit po teplé podlaze.

Quantum je založený na technologii ZigBee. Tu můžeme nejvýstižněji popsat jako domácí síť (s dosahem přibližně 100 metrů), prostřednictvím které dokážou jednotlivé zařízení vzájemně komunikovat. Například čidlo otvírání informuje systém o tom, že je otevřené okno a je potřebné vypnout vytápění. Anebo, například tlačítko OneTouch – pokud dostane úlohu – odešle požadavek inteligentním spínačem, aby rozsvítil světla ve vybraných místnostech.

Jedinečnost regulátoru Quantum spočívá především v jeho technologických možnostech. Na rozdíl od svých předchůdců je schopný ovládat všechny vytápěné zóny současně. Díky tomu dokáže ohřát velkou otevřenou plochu, například obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou.

Úroveň vytápění vašeho domova se zvýší i díky inteligentní optimalizaci regulátoru. Mezi mnohé užitečné funkce si tato zaslouží větší pozornost, protože výrazně zlepšuje tepelnou pohodu.

Jak to funguje?

Velmi spolehlivě. Algoritmy vyvinuté technology společnosti SALUS Controls vypočítají nejvhodnější okamžik, kdy je zdroj tepla zapnutý a vypnutý, aby se ve zvoleném časovém intervalu, nebo v konkrétním čase, udržela teplota, kterou jste si nastavili. Pulzní několikaminutové ohřívání udržuje v místnostech podmínky, které potřebujete.

Pokud chcete na nějakou dobu změnit teplotu v místnosti, můžete použít dočasný manuální režim. Nastavení systému manuálně upravíte podle své nálady, která zůstane platná až do následující změny v harmonogramu vytápění.

Abychom to shrnuli - proč je ovládání pohodlné?

Protože pro každou místnost můžete vytvořit vlastní časový harmonogram, který automatizuje provoz vašeho topného systému (nemusíte na to myslet či aktualizovat) - přepsáním dříve nastaveného harmonogramu - můžete průběžně měnit provozní parametry vašeho termostatu.

Online? Offline? Můžete si vybrat

V kombinaci s univerzální internetovou bránou a webovou aplikací je Quantum součástí SALUS Smart Home – model SQ610 tak komunikuje bezdrátově s ostatními komponenty inteligentního systému (zásuvky, relé, ovládací lišty, bezdrátové radiátorové hlavice) v online režime. V offline režimu, teda bez aplikace a bez přístupu na internet, je bezdrátová komunikace regulátoru možná ve spolupráci s koordinátorem sítě.

Podstatné však je, že výhody regulátoru Quantum je možné využívat i bez spolupráce s výši uvedenými zařízení. Regulátor SQ610 bude perfektně pracovat i jako nezávislý termostat připojený přímo ke kotli nebo k centrální svorkovnici. Takto nakonfigurovaný regulátor je možné přidat i do aplikace SALUS Smart Home, která umožňuje bezdrátovou komunikaci s ostatními prvky systému.

Pro koho?

Výhody tohoto moderního zařízení ocení zákazníci, pro které je důležitá perfektní regulace vytápění, ovládání osvětlení či rolet. Není to však všechno. Quantum je skutečný klenot pro hoteliéry. Toto šikovné zařízení umožňuje nastavit PIN kód a limity, takže hoteloví hosté mohou měnit teplotu na pokojích pouze v majitelem nastaveném rozmezí. Pokud teda například pronajímáte pokoj v malém domě, nemusíte se obávat neúměrného zvyšování poplatků za vytápění.

Flexibilita a multifunkčnost termostatu Quantum je úžasná právě proto, že je založená na pohodlí a spokojenosti uživatelů. Při vytváření nového modelu teplotního regulátoru měli experti společnosti SALUS Controls jeden hlavní cíl: poskytnou vám skutečný úlovek moderní automatizace budov.

;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2020/08/babka-z-quantum-gotowe2.jpg;;|_|Z několika důvodů, pro které se vyplatí důvěřovat nám, jsme vybrali dva.;;https://salus-controls.cz/2020/08/28/czym-wygrywa-salus-controls/;;Čím je SALUS Controls jedinečný?;;
Z několika důvodů, pro které se vyplatí důvěřovat nám, jsme vybrali dva.

Podívejme se na ně!

Moderní technologie byly vytvořené, aby nám sloužily, ne? Možná je to tak. V každém případě je vytvořili lidé, kteří se nezalekli malichernosti.

Bezpečnostní senzory, optimálně řízený vytápěcí systém, vyhřívaná podlaha – každý den dokážeme ocenit přínos moderních řešení. Díky nim žijeme bezpečně, ekonomicky, komfortně a hlavně příjemně.

Teplo v pokojích a útulné osvětlení jsou, obrazně řečeno, bránou do pohodlí. Pro otevření této brány potřebujeme dva klíče: spolehlivé zařízení a správně vyškolenou osobu, která nám je nainstaluje.

V textu se dozvíte:

1. Lehká obsluha pokrokové technologie

Nemalujte čerta na zeď

S našimi regulátory teploty se nemusíte bát komplikovaného menu či přístupu k potřebným funkcím. SALUS Controls navrhl své regulátory podle principu „3 x rychlost“:

Pohodlí uživatele je náš hlavní cíl. Například, technologicky vyspělý regulátor teploty Quantum SQ610 se používá velmi jednoduše příjemní, co zlehčuje: podsvícená obrazovka, přehledné menu, možnost přizpůsobení zobrazovaných informací (můžete se rozhodnout, které parametry regulátoru budou na displeji viditelné a které ne).

Zařízení může pracovat bezdrátově (s univerzální internetovou bránou UGE600 či s koordinátorem sítě CO10RF), ale taky jako samostatný regulátor připojený k přijímači. Jeżeli konfiguracja Quantum odbędzie się przez bramkę internetową, z tej drugiej opcji można przejść do pierwszej – dodać regulator do systemu SALUS Smart Home. Pozwoli to na sterowanie online oraz na komunikację z jego innymi elementami.

Co je však podstatné, snížili jsme počet kroků, které musí instalatér udělat při prvním spuštění regulátoru, na minimum. Instalaci uskuteční v několika krocích:

 1. Připojení regulátoru na 230V
 2. Volba instalačního a provozního jazyka
 3. Výběr režimu:

Z nami nie taki diabeł straszny, jak go malują! Łatwa obsługa zaawansowanej technologii jest nie tylko wiodącą cechą, ale i jedną z najmocniejszych stron firmy SALUS Controls.

2. Odborníci na regulaci SALUS

Praxe dělá mistry

Obchodní zástupci a instalatéři produktů SALUS Controls nejsou žádní náhodní lidé. Předtím, než někdo definitivně začne svoje profesionální dobrodružství s naší společností, musí absolvovat potřebné školení.

Nejdříve si osvojí potřebnou teorii. Následně absolvuje praktické školení, jejichž součástí jsou i prezentace vzorových instalací. Učíme:

Praxe dělá mistry, takže často používaným implementačním prvkem je pomoc zkušeného instalatéra při montáži u zákazníka. Učení nikdy skutečně nekončí, naši lidé pravidelně navštěvují praktické a teoretické školení, aby si doplnili vědomosti.

;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2020/08/grafika_1-920x4002-1.jpg;;|_|Jsme s vámi už mnoho let. Jsme připraveni na výzvy trhu a otevřeni vaši potřebám. Vytvořili jsme blog.;;https://salus-controls.cz/2020/08/27/witaj-swiecie/;;Vítejte na blogu SALUS Controls!;;

Jsme s vámi už mnoho let. Jsme připraveni na výzvy trhu a otevřeni vaši potřebám. Vytvořili jsme blog, na které poskytujeme:

Jste montážník…

U nás získáte profesionální poradenství při výběru a instalaci výrobků a technickou podporu ve všech fázích spolupráce.

Jste uživatel…

který se zajímá o produkty SALUS Controls? Zveme vás na čtení, díky kterému poznáte širokou škálu zařízení zabezpečující dokonalé řízení vytápění ve vaší domácnosti.

Jste developer…

Zůstaňte s námi a lehce zjistíe, jak zvýšit hodnotu vaší investice na realitním trhju zaměřením se na automatizaci budov.

Proč se vyplatí číst náš blog?

Protože naše společnost byla vytvořena z lásky k moderním technologií. Na blogu se s vámi podělíme o to, v čem jsme nejlepší - s vědomostmi a mnohaletými zkušenostmi v oblasti regulace vytápění.

;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2020/08/Cover-1920x7501-1-2.png;;