|_|Moderní ultratenký termostat WQ610 / WQ610RF s možností komunikace OpenTherm je již v prodeji.;;https://salus-controls.cz/2020/08/28/wq610-wq610rf-nowosc-w-ofercie/;;WQ610 // WQ610RF – novinka v nabídce!;;

Moderní ultratenký termostat WQ610 / WQ610RF s možností komunikace OpenTherm je již v prodeji.

Ovládání je možné dvěma způsoby:
  1. Sepnutím kontaktů ve vytápěcím zařízení, které disponuje vstupem na připojení termostatu ZAP / VYP.
  2. Modulací výkonu kotle prostřednictvím komunikačního protokolu OpenTherm (OT + 4.0).
Co OpenTherm umožňuje:
Zjistěte více informací a vyberte ten správný termostat pro vaši domácnost.

WQ610

WQ610RF

;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2020/08/image_2021_02_03T12_26_43_004Z.png;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2020/08/Bez-nazwy-1.png;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2020/08/2-scaled.jpg|_|S radostí vám oznamujeme, že jsme spustili novou stránku SALUS Smart Home, která vám přiblíží inteligentní řízení domácností SALUS Controls.;;https://salus-controls.cz/2020/08/28/odwiedz-strone-internetowa-salus-smart-home/;;Navštivte internetovou stránku SALUS Smart Home;;

S radostí vám oznamujeme, že jsme spustili novou stránku SALUS Smart Home, která vám přiblíží inteligentní řízení domácností SALUS Controls.
Systém SALUS Smart Home přizpůsobuje funkce domu potřebám jeho obyvatelům.
Jak?
Produkty z tohoto systému poskytují kontrolu a regulaci teploty v jednotlivých místnostech. Umožňují ovládat osvětlení, rolety a řídit činnost domácích spotřebičů prostřednictvím pravidel OneTouch nebo dálkově – prostřednictvím internetu.
Co je „srdcem“ systému SALUS Smart Home? Kde si můžete stáhnout potřebnou mobilní aplikaci? Jak vylepšit funkčnost a zabezpečení vašeho domova?
Odpověď na tyto otázky naleznete na: www.salus-smarthome.cz

;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2020/08/wejdz-na-sh_v1-scaled.jpg;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2020/08/kwadrat-komp.png;;|_|Díky multifunkčnímu regulátoru Quantum zdokonalíte řízení vytápění na nejvyšší úroveň pohodlí a komfortu.;;https://salus-controls.cz/2020/08/28/quantum-czy-znasz-juz-nasz-flagowy-regulator-temperatury-2/;;Quantum – znáte už náš regulátor teploty?;;

Oblast inteligentních domů Smart Home se neustále rozvíjí. Stojí na základech: bezpečnost, pohodlí a ekologie. Nezapomenutelný je také atraktivní design produktů, který dokonale ladí s moderním interiérem. Abychom splnili všechny vaše očekávání, navrhli jsme jedinečný model – regulátor teploty Quantum.

V následujícím článku se dočtete:

Quantum w inteligentnym domu

Co potřebujete k ideálnímu nastavení teploty ve vaší domácnosti? Důmyslné a spolehlivé zařízení. Rozhodněte se proto pro důvěryhodnou značku a pro vybavení, které vyhovuje vašim potřebám.

Hledáte ekonomickou, standartní nebo prémiovou verzi? V nabídce SALUS Controls naleznete všechno možnosti.

Nyní si však povíme něco o špičkovém produktu, který je pýchou společnosti SALUS Controls, o multifunkčním regulátoru teploty Quantum.

Dostupné varianty:


a. SQ610 model – podomítkový, napájení 230V
b. SQ610RF model – nástěnný, napájení z baterie

Výhody

Inovativní produkt SALUS Controls se zabudovaným čidlem vlhkosti se vyznačuje jednoduchostí ovládání a instalace, která je možná v každé části budovy. Nezáleží na tom, zda stavíte svůj nový vysněný domov nebo rekonstruujete starší nemovitost. Instalace regulátoru už nemůže být rychlejší a menu intuitivnější.

Quantum je elegantní a ultratenký (má hloubku pouze 10 mm v případě drátového připojení a 11 mm v bezdrátové verzi). Podsvícená obrazovka ulehčuje programování a čtení údajů. Schopnost vytvářet si vlastní pracovní plány, vám pomáhá přizpůsobit zařízení tak, aby plně vyhovovalo vašim potřebám. Funkce TEPLÁ PODLAHA vám umožní udržovat příjemnou teplotu podlahy bez ohledu na aktivní vytápěcí program. Například, když nepotřebujete vyhřát místnost, ale chcete pouze chodit po teplé podlaze.

Quantum je založený na technologii ZigBee. Tu můžeme nejvýstižněji popsat jako domácí síť (s dosahem přibližně 100 metrů), prostřednictvím které dokážou jednotlivé zařízení vzájemně komunikovat. Například čidlo otvírání informuje systém o tom, že je otevřené okno a je potřebné vypnout vytápění. Anebo, například tlačítko OneTouch – pokud dostane úlohu – odešle požadavek inteligentním spínačem, aby rozsvítil světla ve vybraných místnostech.

Jedinečnost regulátoru Quantum spočívá především v jeho technologických možnostech. Na rozdíl od svých předchůdců je schopný ovládat všechny vytápěné zóny současně. Díky tomu dokáže ohřát velkou otevřenou plochu, například obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou.

Úroveň vytápění vašeho domova se zvýší i díky inteligentní optimalizaci regulátoru. Mezi mnohé užitečné funkce si tato zaslouží větší pozornost, protože výrazně zlepšuje tepelnou pohodu.

Jak to funguje?

Velmi spolehlivě. Algoritmy vyvinuté technology společnosti SALUS Controls vypočítají nejvhodnější okamžik, kdy je zdroj tepla zapnutý a vypnutý, aby se ve zvoleném časovém intervalu, nebo v konkrétním čase, udržela teplota, kterou jste si nastavili. Pulzní několikaminutové ohřívání udržuje v místnostech podmínky, které potřebujete.

Pokud chcete na nějakou dobu změnit teplotu v místnosti, můžete použít dočasný manuální režim. Nastavení systému manuálně upravíte podle své nálady, která zůstane platná až do následující změny v harmonogramu vytápění.

Abychom to shrnuli - proč je ovládání pohodlné?

Protože pro každou místnost můžete vytvořit vlastní časový harmonogram, který automatizuje provoz vašeho topného systému (nemusíte na to myslet či aktualizovat) - přepsáním dříve nastaveného harmonogramu - můžete průběžně měnit provozní parametry vašeho termostatu.

Online? Offline? Můžete si vybrat

V kombinaci s univerzální internetovou bránou a webovou aplikací je Quantum součástí SALUS Smart Home – model SQ610 tak komunikuje bezdrátově s ostatními komponenty inteligentního systému (zásuvky, relé, ovládací lišty, bezdrátové radiátorové hlavice) v online režime. V offline režimu, teda bez aplikace a bez přístupu na internet, je bezdrátová komunikace regulátoru možná ve spolupráci s koordinátorem sítě.

Podstatné však je, že výhody regulátoru Quantum je možné využívat i bez spolupráce s výši uvedenými zařízení. Regulátor SQ610 bude perfektně pracovat i jako nezávislý termostat připojený přímo ke kotli nebo k centrální svorkovnici. Takto nakonfigurovaný regulátor je možné přidat i do aplikace SALUS Smart Home, která umožňuje bezdrátovou komunikaci s ostatními prvky systému.

Pro koho?

Výhody tohoto moderního zařízení ocení zákazníci, pro které je důležitá perfektní regulace vytápění, ovládání osvětlení či rolet. Není to však všechno. Quantum je skutečný klenot pro hoteliéry. Toto šikovné zařízení umožňuje nastavit PIN kód a limity, takže hoteloví hosté mohou měnit teplotu na pokojích pouze v majitelem nastaveném rozmezí. Pokud teda například pronajímáte pokoj v malém domě, nemusíte se obávat neúměrného zvyšování poplatků za vytápění.

Flexibilita a multifunkčnost termostatu Quantum je úžasná právě proto, že je založená na pohodlí a spokojenosti uživatelů. Při vytváření nového modelu teplotního regulátoru měli experti společnosti SALUS Controls jeden hlavní cíl: poskytnou vám skutečný úlovek moderní automatizace budov.

;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2020/08/babka-z-quantum-gotowe2.jpg;;|_|Z tysiąca powodów, dla których warto nam zaufać, wybraliśmy dwa. Zobacz, jakie!;;https://salus-controls.cz/2020/08/28/czym-wygrywa-salus-controls/;;Čím je SALUS Controls jedinečný?;;
Z několika důvodů, pro které se vyplatí důvěřovat nám, jsme vybrali dva.

Podívejme se na ně!

Moderní technologie byly vytvořené, aby nám sloužily, ne? Možná je to tak. V každém případě je vytvořili lidé, kteří se nezalekli malichernosti.

Bezpečnostní senzory, optimálně řízený vytápěcí systém, vyhřívaná podlaha – každý den dokážeme ocenit přínos moderních řešení. Díky nim žijeme bezpečně, ekonomicky, komfortně a hlavně příjemně.

Teplo v pokojích a útulné osvětlení jsou, obrazně řečeno, bránou do pohodlí. Pro otevření této brány potřebujeme dva klíče: spolehlivé zařízení a správně vyškolenou osobu, která nám je nainstaluje.

V textu se dozvíte:

1. Lehká obsluha pokrokové technologie

Nemalujte čerta na zeď

S našimi regulátory teploty se nemusíte bát komplikovaného menu či přístupu k potřebným funkcím. SALUS Controls navrhl své regulátory podle principu „3 x rychlost“:

Pohodlí uživatele je náš hlavní cíl. Například, technologicky vyspělý regulátor teploty Quantum SQ610 se používá velmi jednoduše příjemní, co zlehčuje: podsvícená obrazovka, přehledné menu, možnost přizpůsobení zobrazovaných informací (můžete se rozhodnout, které parametry regulátoru budou na displeji viditelné a které ne).

Zařízení může pracovat bezdrátově (s univerzální internetovou bránou UGE600 či s koordinátorem sítě CO10RF), ale taky jako samostatný regulátor připojený k přijímači. Jeżeli konfiguracja Quantum odbędzie się przez bramkę internetową, z tej drugiej opcji można przejść do pierwszej – dodać regulator do systemu SALUS Smart Home. Pozwoli to na sterowanie online oraz na komunikację z jego innymi elementami.

Co je však podstatné, snížili jsme počet kroků, které musí instalatér udělat při prvním spuštění regulátoru, na minimum. Instalaci uskuteční v několika krocích:

  1. Připojení regulátoru na 230V
  2. Volba instalačního a provozního jazyka
  3. Výběr režimu:

Z nami nie taki diabeł straszny, jak go malują! Łatwa obsługa zaawansowanej technologii jest nie tylko wiodącą cechą, ale i jedną z najmocniejszych stron firmy SALUS Controls.

2. Odborníci na regulaci SALUS

Praxe dělá mistry

Obchodní zástupci a instalatéři produktů SALUS Controls nejsou žádní náhodní lidé. Předtím, než někdo definitivně začne svoje profesionální dobrodružství s naší společností, musí absolvovat potřebné školení.

Nejdříve si osvojí potřebnou teorii. Následně absolvuje praktické školení, jejichž součástí jsou i prezentace vzorových instalací. Učíme:

Praxe dělá mistry, takže často používaným implementačním prvkem je pomoc zkušeného instalatéra při montáži u zákazníka. Učení nikdy skutečně nekončí, naši lidé pravidelně navštěvují praktické a teoretické školení, aby si doplnili vědomosti.

;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2020/08/grafika_1-920x4002-1.jpg;;|_|Jesteśmy z Wami od wielu lat. Gotowi na wyzwania rynku i otwarci na Wasze potrzeby, stworzyliśmy blog firmowy.;;https://salus-controls.cz/2020/08/27/witaj-swiecie/;;Vítejte na blogu SALUS Controls!;;

Jsme s vámi už mnoho let. Jsme připraveni na výzvy trhu a otevřeni vaši potřebám. Vytvořili jsme blog, na které poskytujeme:

Jste montážník…

U nás získáte profesionální poradenství při výběru a instalaci výrobků a technickou podporu ve všech fázích spolupráce.

Jste uživatel…

který se zajímá o produkty SALUS Controls? Zveme vás na čtení, díky kterému poznáte širokou škálu zařízení zabezpečující dokonalé řízení vytápění ve vaší domácnosti.

Jste developer…

Zůstaňte s námi a lehce zjistíe, jak zvýšit hodnotu vaší investice na realitním trhju zaměřením se na automatizaci budov.

Proč se vyplatí číst náš blog?

Protože naše společnost byla vytvořena z lásky k moderním technologií. Na blogu se s vámi podělíme o to, v čem jsme nejlepší - s vědomostmi a mnohaletými zkušenostmi v oblasti regulace vytápění.

;;https://salus-controls.cz/wp-content/uploads/2020/08/Cover-1920x7501-1-2.png;;