Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

SALUS Controls a Google Home – ovládejte hlasově svůj domov pomocí aplikace Google Home

zpět

Inteligentní domácnost – dnešní domácnost a určitě i v budoucnosti budou stále více a více vybaveny prvky tzv. umělé inteligence. A nejedná se o sci-fi roboty, ale o privátní síť domácích spotřebičů přizpůsobenou vašemu životnímu stylu. Předpokládá se, že díky umělé inteligenci je váš každodenní život pohodlnější, ekonomičtější a bezpečnější. Světově známý Google Assistant a aplikace Google Home jsou součástí této technologické revoluce, pomocí které můžete ovládat svým hlasem, např. osvětlení, termostaty, inteligentní zásuvky, venkovní či vnitřní kamery. Prostřednictvím aplikace spravujete zařízení kompatibilní s Google Home.

POZNÁMKA: Služba Google Home Voice je k dispozici na milionech zařízení od společnosti Google a dalších dodavatelů systému Android.

Zařízení SALUS Controls spolupracuje s Google Home.

Naše vybrané produkty z řady Smart Home velmi dobře spolupracují s domácím asistentem. To znamená, že rozhraní Google ovládá vybrané produkty SALUS Smart Home správně. V tuto chvíli můžete prostřednictvím Google Home ovládat následující zařízení:
•             Termostaty: SQ610, SQ610RF, VS10WRF, VS10BRF, VS20WRF, VS20BRF, HTRP-RF (50), HTRS-RF (30)
•             Čidlo teploty TS600
•             Fan coil termostat FC600
•             Inteligentní zásuvku SPE600
•             Inteligentní relé SR600

Ovládání světla pomocí hlasových příkazů má řadu výhod. V případě systému SALUS Smart Home připojeného ke Google Home můžete tyto výhody získat díky inteligentním zásuvce a relé. Konfigurace tohoto softwaru se vyplatí, protože přináší spoustu výhod, které můžete získat. Například když ležíte v posteli, můžete vypnout světla v celé budově nebo vypnout / zapnout pouze jednotlivé lampy, aniž byste vstali. Po návratu domů pozdě večer můžete zapnout osvětlení ve vybraných místnostech za sekundu. Rovněž, když přicházíte domů a máte například plné ruce, řeknete hlasový příkaz a zařízení splní váš příkaz – osvětlení s vámi bude držet krok. Taková „maličkost“ znatelně zvyšuje pohodlí vašeho života.

Velkou výhodou je také hlasové ovládání topení. Samozřejmě topný systém pracuje nejefektivněji a nejhospodárněji s využitím harmonogramu přizpůsobeným vašemu životnímu stylu, ale existují situace, kdy by mělo být nastavení dočasně změněno. Použití hlasových příkazů k tomuto účelu umožňuje rychlou reakci, aniž by to rušilo prováděné činnosti. Hlasový asistent vás také bude informovat o aktuální teplotě v dané zóně a umožní vám hlasové řízení tepla v místnostech, kde právě nejste. Důležité je, že simulace konverzace je intuitivní a přátelská ke všem členům domácnosti.

Jak ovládat produkty SALUS Controls přes Google Home?

Nejprve si musíte stáhnout Google Home (aplikace je k dispozici zdarma na Google Play a v App Store).

Dále spusťte službu SALUS Smarthome EU.

Nastavte si svůj inteligentní domov pomocí našeho systému dle následujících pokynů:

Přihlásit se:

Přidejte zařízení, která budete ovládat:

POZNÁMKA: Internetová brána UGE600 („SRDCE” systému SALUS Smart Home) a hlasový asistent Google Home nemusí být ve stejné Wi-Fi síti. Musí být však připojeni k internetu, ale mohou fungovat v samostatných sítích (např. Wi-Fi).

Hlasové ovládání vybraných produktů SALUS Controls v zásadě vyžaduje pouze:
•             stáhnout si aplikaci Google Home,
•             spustit službu Salus SmartHome EU
•             přihlásit se ke svému účtu Google Home, abyste připojili svá zařízení.

  MontážníkUživatelDeveloper
  Salus

  Distributor SALUS Controls:
  Thermo-control CZ s.r.o.

  A1 PARK Lelekovice
  Hlavní 683/104
  664 31 Lelekovice
  IČO: 28302001
  DIČ: CZ28302001
  Firma je vedená u KOS Brno, oddíl C, vložka 59785
  Telefon: +420 549 215 938
  Mobil: +420 775 054 509
  E-mail: obchod@thermo-control.cz

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio