Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Quantum – znáte už náš regulátor teploty?

zpět

Oblast inteligentních domů Smart Home se neustále rozvíjí. Stojí na základech: bezpečnost, pohodlí a ekologie. Nezapomenutelný je také atraktivní design produktů, který dokonale ladí s moderním interiérem. Abychom splnili všechny vaše očekávání, navrhli jsme jedinečný model – regulátor teploty Quantum.

V následujícím článku se dočtete:

 • jaké výhody vám Quantum přinese
 • které z jeho funkcí jsou prospěšné pro vaše pohodlí
 • pro koho je navrhnutý nový regulátor teploty SALUS Controls.
Quantum v inteligentní domácnosti

Co potřebujete k ideálnímu nastavení teploty ve vaší domácnosti? Důmyslné a spolehlivé zařízení. Rozhodněte se proto pro důvěryhodnou značku a pro vybavení, které vyhovuje vašim potřebám.

Hledáte ekonomickou, standartní nebo prémiovou verzi? V nabídce SALUS Controls naleznete všechno možnosti.

Nyní si však povíme něco o špičkovém produktu, který je pýchou společnosti SALUS Controls, o multifunkčním regulátoru teploty Quantum.

Dostupné varianty:
a. SQ610 model – podomítkový, napájení 230V
b. SQ610RF model – nástěnný, napájení z baterie

Výhody

Inovativní produkt SALUS Controls se zabudovaným čidlem vlhkosti se vyznačuje jednoduchostí ovládání a instalace, která je možná v každé části budovy. Nezáleží na tom, zda stavíte svůj nový vysněný domov nebo rekonstruujete starší nemovitost. Instalace regulátoru už nemůže být rychlejší a menu intuitivnější.

Quantum je elegantní a ultratenký (má hloubku pouze 10 mm v případě drátového připojení a 11 mm v bezdrátové verzi). Podsvícená obrazovka ulehčuje programování a čtení údajů. Schopnost vytvářet si vlastní pracovní plány, vám pomáhá přizpůsobit zařízení tak, aby plně vyhovovalo vašim potřebám. Funkce TEPLÁ PODLAHA vám umožní udržovat příjemnou teplotu podlahy bez ohledu na aktivní vytápěcí program. Například, když nepotřebujete vyhřát místnost, ale chcete pouze chodit po teplé podlaze.

Quantum je založený na technologii ZigBee. Tu můžeme nejvýstižněji popsat jako domácí síť (s dosahem přibližně 100 metrů), prostřednictvím které dokážou jednotlivé zařízení vzájemně komunikovat. Například čidlo otvírání informuje systém o tom, že je otevřené okno a je potřebné vypnout vytápění. Anebo, například tlačítko OneTouch – pokud dostane úlohu – odešle požadavek inteligentním spínačem, aby rozsvítil světla ve vybraných místnostech.

Jedinečnost regulátoru Quantum spočívá především v jeho technologických možnostech. Na rozdíl od svých předchůdců je schopný ovládat všechny vytápěné zóny současně. Díky tomu dokáže ohřát velkou otevřenou plochu, například obývací pokoj spojený s kuchyní a jídelnou.

Úroveň vytápění vašeho domova se zvýší i díky inteligentní optimalizaci regulátoru. Mezi mnohé užitečné funkce si tato zaslouží větší pozornost, protože výrazně zlepšuje tepelnou pohodu.

Jak to funguje?

Velmi spolehlivě. Algoritmy vyvinuté technology společnosti SALUS Controls vypočítají nejvhodnější okamžik, kdy je zdroj tepla zapnutý a vypnutý, aby se ve zvoleném časovém intervalu, nebo v konkrétním čase, udržela teplota, kterou jste si nastavili. Pulzní několikaminutové ohřívání udržuje v místnostech podmínky, které potřebujete.

Pokud chcete na nějakou dobu změnit teplotu v místnosti, můžete použít dočasný manuální režim. Nastavení systému manuálně upravíte podle své nálady, která zůstane platná až do následující změny v harmonogramu vytápění.

Abychom to shrnuli – proč je ovládání pohodlné?

Protože pro každou místnost můžete vytvořit vlastní časový harmonogram, který automatizuje provoz vašeho topného systému (nemusíte na to myslet či aktualizovat) – přepsáním dříve nastaveného harmonogramu – můžete průběžně měnit provozní parametry vašeho termostatu.

Online? Offline? Můžete si vybrat

V kombinaci s univerzální internetovou bránou a webovou aplikací je Quantum součástí SALUS Smart Home – model SQ610 tak komunikuje bezdrátově s ostatními komponenty inteligentního systému (zásuvky, relé, ovládací lišty, bezdrátové radiátorové hlavice) v online režime. V offline režimu, teda bez aplikace a bez přístupu na internet, je bezdrátová komunikace regulátoru možná ve spolupráci s koordinátorem sítě.

Podstatné však je, že výhody regulátoru Quantum je možné využívat i bez spolupráce s výši uvedenými zařízení. Regulátor SQ610 bude perfektně pracovat i jako nezávislý termostat připojený přímo ke kotli nebo k centrální svorkovnici. Takto nakonfigurovaný regulátor je možné přidat i do aplikace SALUS Smart Home, která umožňuje bezdrátovou komunikaci s ostatními prvky systému.

Pro koho?

Výhody tohoto moderního zařízení ocení zákazníci, pro které je důležitá perfektní regulace vytápění, ovládání osvětlení či rolet. Není to však všechno. Quantum je skutečný klenot pro hoteliéry. Toto šikovné zařízení umožňuje nastavit PIN kód a limity, takže hoteloví hosté mohou měnit teplotu na pokojích pouze v majitelem nastaveném rozmezí. Pokud teda například pronajímáte pokoj v malém domě, nemusíte se obávat neúměrného zvyšování poplatků za vytápění.

Flexibilita a multifunkčnost termostatu Quantum je úžasná právě proto, že je založená na pohodlí a spokojenosti uživatelů. Při vytváření nového modelu teplotního regulátoru měli experti společnosti SALUS Controls jeden hlavní cíl: poskytnou vám skutečný úlovek moderní automatizace budov.

Kontakt
Začít spolupracovat

Kontakt


+42 054 921 59 38


Technická podpora

technik@salus-controls.cz

obchod@thermo-control.cz

  MontážníkUživatelDeveloper
  Salus

  Distributor SALUS Controls:
  Thermo-control CZ s.r.o.

  A1 PARK Lelekovice
  Hlavní 683/104
  664 31 Lelekovice
  IČO: 28302001
  DIČ: CZ28302001
  Firma je vedená u KOS Brno, oddíl C, vložka 59785
  Telefon: +420 549 215 938
  Mobil: +420 775 054 509
  E-mail: obchod@thermo-control.cz

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio