Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Čím je SALUS Controls jedinečný?

zpět

Z několika důvodů, pro které se vyplatí důvěřovat nám, jsme vybrali dva.
Podívejme se na ně!

Moderní technologie byly vytvořené, aby nám sloužily, ne? Možná je to tak. V každém případě je vytvořili lidé, kteří se nezalekli malichernosti.

Bezpečnostní senzory, optimálně řízený vytápěcí systém, vyhřívaná podlaha – každý den dokážeme ocenit přínos moderních řešení. Díky nim žijeme bezpečně, ekonomicky, komfortně a hlavně příjemně.

Teplo v pokojích a útulné osvětlení jsou, obrazně řečeno, bránou do pohodlí. Pro otevření této brány potřebujeme dva klíče: spolehlivé zařízení a správně vyškolenou osobu, která nám je nainstaluje.

V textu se dozvíte:

 • co charakterizuje produkty SALUS Controls
 • jak školíme naše montážníky
1. Lehká obsluha pokrokové technologie
Nemalujte čerta na zeď

S našimi regulátory teploty se nemusíte bát komplikovaného menu či přístupu k potřebným funkcím. SALUS Controls navrhl své regulátory podle principu „3 x rychlost“:

 • rychlé upevnění
 • rychlá konfigurace
 • rychlý servis

Pohodlí uživatele je náš hlavní cíl. Například, technologicky vyspělý regulátor teploty Quantum SQ610 se používá velmi jednoduše příjemní, co zlehčuje: podsvícená obrazovka, přehledné menu, možnost přizpůsobení zobrazovaných informací (můžete se rozhodnout, které parametry regulátoru budou na displeji viditelné a které ne).

Zařízení může pracovat bezdrátově (s univerzální internetovou bránou UGE600 či s koordinátorem sítě CO10RF), ale taky jako samostatný regulátor připojený k přijímači. Jeżeli konfiguracja Quantum odbędzie się przez bramkę internetową, z tej drugiej opcji można przejść do pierwszej – dodać regulator do systemu SALUS Smart Home. Pozwoli to na sterowanie online oraz na komunikację z jego innymi elementami.

Co je však podstatné, snížili jsme počet kroků, které musí instalatér udělat při prvním spuštění regulátoru, na minimum. Instalaci uskuteční v několika krocích:

 1. Připojení regulátoru na 230V
 2. Volba instalačního a provozního jazyka
 3. Výběr režimu:
 • online: stáhněte si aplikace, připojte bránu, spárujte s ní regulátor
 • offline (bez aplikace): konfigurace přes internetovou bránu (poskytuje možnost pozdějšího řízení přes internet) nebo přes koordinátor sítě ZigBee (bez možnosti pozdějšího řízení přes internet)
 • nezávislé zapojení: Quantum SQ610 je připojený k přijímači (může být později přidán k aplikaci SALUS Smart Home)

Z nami nie taki diabeł straszny, jak go malują! Łatwa obsługa zaawansowanej technologii jest nie tylko wiodącą cechą, ale i jedną z najmocniejszych stron firmy SALUS Controls.

2. Odborníci na regulaci SALUS
Praxe dělá mistry

Obchodní zástupci a instalatéři produktů SALUS Controls nejsou žádní náhodní lidé. Předtím, než někdo definitivně začne svoje profesionální dobrodružství s naší společností, musí absolvovat potřebné školení.

Nejdříve si osvojí potřebnou teorii. Následně absolvuje praktické školení, jejichž součástí jsou i prezentace vzorových instalací. Učíme:

 • konstrukce, montáž a provoz zařízení
 • produktové mapy a vztahy mezi nimi
 • možná schémata zapojení
 • navigace ve webové aplikaci SALUS Smart Home
 • programování pravidel OneTouch

Praxe dělá mistry, takže často používaným implementačním prvkem je pomoc zkušeného instalatéra při montáži u zákazníka. Učení nikdy skutečně nekončí, naši lidé pravidelně navštěvují praktické a teoretické školení, aby si doplnili vědomosti.

Kontakt
Začít spolupracovat

Kontakt


+42 054 921 59 38


Technická podpora

technik@salus-controls.cz

obchod@thermo-control.cz

  MontážníkUživatelDeveloper
  Salus

  Distributor SALUS Controls:
  Thermo-control CZ s.r.o.

  A1 PARK Lelekovice
  Hlavní 683/104
  664 31 Lelekovice
  IČO: 28302001
  DIČ: CZ28302001
  Firma je vedená u KOS Brno, oddíl C, vložka 59785
  Telefon: +420 549 215 938
  Mobil: +420 775 054 509
  E-mail: obchod@thermo-control.cz

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

  Design & Code by Foxstudio